Crop Contact us Details

Crop contact details

Noordwes / Suid- En Wes Vrystaat / Oos Kaap / Westelike Provinsie / Noord Kaap

Callie Buitendag

Streeksbestuurder/Regional Manager

Office: 056 515 2200
Sel: 082 569 6005
Fax: 056 515 2200
Fax: 086 656 8891
Email: callie.buitendag@santam.co.za

Pieter Botes

Streeksonderskrywer (Oes)/ Regional Underwriter (Crop)

Office: 053 456 1266
Sel: 082 572 9822
Fax: 053 456 2294
Fax: 011 4892256
Email: pieter.botes@santam.co.za

Noord-, Oos-vrystaat / kwa-zulu Natal / oos- En Wes-kaap

Burger Vosloo

Streeksonderskrywer (Oes)/Regional Underwriter (Crop)

Office: 058 307 6571
Sel: 072 308 1962
Fax: 058 303 3769
Email: burger.vosloo@santam.co.za

Cobus Claassen

Streeksbestuurder/Regional Manager

Office: 021 915 7000
Sel: 021 915 7000
Fax: 021 915 7000
Fax: 021 915 7000
Email: cobus.claasen@santam.co.za

Mpumalanga / Limpopo / Hoëveld

Kobus Janse v Rensburg

Streekbestuurder/Regional Manager

Office: 012 369 1194
Sel: 082 335 9378
Fax: 012 369 1187
Email: callie.buitendag@santam.co.za

Hennie Basson

Streeksbestuurder/Regional Manager

Office: 012 252 9946
Sel: 082 569 6010
Fax: 012 252 3572
Email: hennie.basson@santam.co.za

Santam Agriculture Management

Gerhard Diedericks

Head: Santam Agriculture

Office: 012 369 1227
Fax: 012 369 1187
Email: gerhard.diedericks@santam.co.za

Schalk Schultz

Manager: Business Development (Crop)

Office: 012 369 1129
Sel: 082 493 6613
Fax: 012 369 1187
Fax: 086 657 5068
Email: schalk.schultz@santam.co.za

Hanlie Kroese

Manager: Business Development (Assets)

Office: 012 369 1022
Sel: 082 378 2326
Email: hanlie.kroese@santam.co.za

Ingrid Orrock

Manager: Business Support

Office: 051 407 3027
Sel: 083 233 6906
Fax: 086 011 1371
Email: johan.vandenberg@santam.co.za

Johan Van Den Berg

Manager: Specialised Crop Insurance

Office: 051 407 3089
Sel: 082 374 4692
Fax: 086 011 1367
Email: johan.vandenberg@santam.co.za

Anton Scheepers

Manager: Underwriting and Support (Crop)

Ofiice: 051 407 3003
Sel: 082 554 1186
Fax: 086 011 1367
Email: anton.scheepers@santam.co.za